Переключиться на мобильную версию

В Ірані створена суперсучасна гармата для поразки повітряних цілей

Суперсучасна 100-міліметрова гармата для поразки повітряних цілей створена в Ірані, повідомив у суботу, 31 січня, міністр оборони Ісламської Республіки Мостафа Мохаммад Наджар.
Карта Ірану
Карта Ірану
middleeast.org.ua

"В Організації оборонної промисловості Ірану сконструйована 100-міліметрова гармата для поразки на малих і середніх висотах військових літаків різного типу, вертольотів, а також крилатих ракет можливого супротивника у випадку його нападу", - сказав міністр, слова якого цитують місцеві ЗМІ.

За словами Наджара, однією з особливостей нового виду озброєння, створеного винятково зусиллями іранських експертів, є "розумна система керування", завдяки якій розпізнавання й знищення цілей у повітрі провадиться автоматично.

Іранське військово-політичне керівництво неодноразово заявляло, що в країні є достатній оборонний потенціал для відбиття можливої агресії США та Ізраїлю.

Днями міністр оборони заявив, що Іран досяг самодостатності в створенні бойових ракет різної модифікації. Він також повідомив, що на початку лютого громадськості буде продемонстрована нова система протиповітряної оборони, створена силами місцевих військових фахівців.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь