Переключиться на мобильную версию

Патріарх Кирило вшанував пам'ять Алексія Другого

Новообраний Патріарх Московський і всія Русі Кирило провів у суботу вдень молебень у Богоявленському соборі Москви біля мощів Патріарха Алексія Другого.
Патріарх Кирило вшанував пам'ять Алексія Другого
Патріарх Кирило вшанував пам'ять Алексія Другого
rusk.ru

Як повідомляється, разом з новообраним Предстоятелем молилися делегати Помісного собору Російської православної церкви та представники Антиохійської, Ієрусалимської, Елладської, Польської, Албанської православних церков.

"Ми випросили у всеросійського святителя й чудотворця Алексія, митрополита Московського, благословення на майбутній день - на здійснення інтронізації його спадкоємця," - сказав Кирило звертаючись до мирян.

Патріарх Кирило провів також заупокійну літію за покійними патріархами Сергієм та  Алексієм  Другим, які поховані в Богоявленському соборі.

Новообраний Предстоятель також зазначив, що за патріарха Алексія Другого "Російська церква помножилася, досягла таких розмірів і слави, про які навіть і не могли мріяти  його благочестиві попередники".

Як повідомлялося, інтронізація патріарха Кирила, обраного 27 січня Помісним собором Російської православної церкви, призначена на неділю, 1 лютого.

 

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь