Переключиться на мобильную версию

Патріарх Кирило налаштований на діалог з іншими церквами

Шістнадцятий патріарх Московський і всія Русі Кирило, офіційно зведений сьогодні на престол, висловив готовність до діалогу з іншими православними церквами.

"Предстоятель кожної православної церкви покликаний піклуватися про єдність всесвітнього православ'я", - сказав він у своєму звертанні після інтронізації в храмі Христа Спасителя.

Патріарх Московський і всія Русі заявив про прихильність до "відкритого діалогу з церквами-сестрами" і запевнив у готовності до зміцнення єдності, відкритості до співпраці предстоятелів і представників всіх інших помісних православних церков світу.  

Патріарх Московський і всія Русі Кирило звернувся також до православних вірян,  розказавши  про роль релігії в сучасному світі. За його словами, проповідування  православних ідеалів у сучасних умовах допоможе  жителям Землі "відповідати на складні світоглядні й етичні питання сучасності".

"Люди повинні навчитися сполучати особисті та Божественні слова з реаліями повсякденного життя, з його турботами, радостями та негараздами", - переконаний предстоятель Російської Православної Церкви.

Патріарх Московський і всія Русі Кирило пообіцяв особливо піклуватися про духовно-моральний стан молоді.

"Предметом нашої особливої турботи стане молодь", - сказав він.  

За його словами, "в епоху морального релятивізму, коли пропаганда насильства й розпусти викрадає душі", Церква не може чекати, а повинна йти назустріч молодим людям. Він зазначив, що Церква покликана допомогти молоді знайти віру в Бога, сенс життя, а разом із цим і справжнє щастя.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь