Переключиться на мобильную версию

Чавес скасував у Венесуелі День святого Валентина

Президент Венесуели Уго Чавес скасував цього року святкування Дня святого Валентина та оголосив Тиждень кохання.
Чавес скасував у Венесуелі День святого Валентина
Чавес скасував у Венесуелі День святого Валентина
sector2b.com

Про це повідомило в суботу венесуельське телебачення TVR.

Як повідомляється, президент Венесуели зробив це у зв'язку із проведенням 15 лютого конституційного референдуму про скасування обмежень на переобрання президента та інших представників влади необмежену кількість разів.  

Нагадаємо, за результатами референдуму буде схвалена поправка до Конституції, Чавес, повноваження якого закінчуються в 2012 році, зможе втретє висунути свою кандидатуру для участі в наступних президентських виборах і, у випадку перемоги, зберегти за собою владу до 2019 року.

"Чотирнадцятого числа не буде часу абсолютно ні на що зайве. Ми будемо готуватися до битви", - заявив Чавес на мітингу своїх прихильників у Каракасі, який транслювали в телеефірі.

"А потім ми відсвяткуємо цілий тиждень любові, або навіть більше, святкуватимемо аж до карнавалу. Тоді я зможу лягти в гамак і спати три доби", - додав президент Венесуели.

Також, Чавес закликав громадян країни виявити активність на майбутньому референдумі, під час якого його підтримають, як він сподівається, не менш аніж сім мільйонів чоловік.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь