Переключиться на мобильную версию

Медведєв: За газову кризу повинні відповідати Україна разом з Росією

За непостачання газу в країни ЄС повинні відповідати обидві держави: і транзитна держава, і держава-постачальник, або компанії з цих держав. Про це Дмитро Медведєв сказав в інтерв'ю болгарським журналістам.
Медведєв: За газову кризу повинні відповідати Україна разом з Росією
Медведєв: За газову кризу повинні відповідати Україна разом з Росією
guardian.co.uk

Як повідомляє прес-служба Кремля, відповідаючи на запитання про те, як Росія буде повертати втрачену до себе довіру, глава російської держави зазначив:  "Ви знаєте, я юрист за освітою і прекрасно розумію, що за, скажемо, непостачання повинні відповідати обидві держави: і транзитна держава, і держава-постачальник, ну або компанії з цих держав. Не самі держави, тому що держави не поставляють енергоносії. Але в остаточному підсумку юридична відповідальність повинна концентруватися на стороні, яка реально винна в невиконанні договору", - вважає Медведєв.

"Тому я думаю, що на майбутнє це в інтересах усіх - європейських держав як споживачів енергоносіїв, Росії як надійного постачальника - проведення широкомасштабних консультацій і підготовка нових угод на цю тему, тому що старі угоди, на жаль, виявилися неефективними. І за допомогою тієї ж Енергетичної хартії не вдається розв'язати тих проблем, які виникають ", - заявив президент Росії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь