Переключиться на мобильную версию

Ольмерт погрожує "непропорційною" відповіддю на обстріли із сектора Газа

Глава ізраїльського уряду Ехуд Ольмерт у неділю, 1 лютого, пригрозив палестинським бойовиками непропорційною відповіддю на триваючі ракетні обстріли із сектора Газа.
Ольмерт погрожує "непропорційною" відповіддю на обстріли із сектора Газа
Ольмерт погрожує "непропорційною" відповіддю на обстріли із сектора Газа
lenta.ru

Протягом дня по півдні Ізраїлю були випущені, щонайменше три реактивних снаряди і п'ять мін. Обстріл обійшовся без матеріального збитку та потерпілих. Одна з ракет упала поруч із дитячим садком, але не вибухнула.

Рівно два тижні назад Ізраїль зупинив в однобічному порядку воєнну операцію в секторі Газа, оголосивши про досягнення її головної мети - припинення палестинських обстрілів. Пуски ракет і напади на військовослужбовців бойовики відновили минулого вівторка.

"Обстріли тривають і в останні дні навіть посилилися настільки, що Ізраїль не може собі дозволити не відповідати на них ", - сказав Ольмерт на недільному засіданні уряду.

"Позиція кабінету із самого початку полягала в тому, що якщо обстріли наших громадян продовжаться, піде потужна ізраїльська відповідь, непропорційна за силою до нападів на жителів півдня Ізраїлю та наших військових", - цитує прем'єра урядова прес-служба.

Ольмерт повідомив, що армія вже отримала розпорядження готуватися до відповідних дій.

"Ми не збираємося заздалегідь попереджати терористів, як, коли і де ми дамо відповідь, але ми її дамо", - сказав глава уряду.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь