Переключиться на мобильную версию

43 мирних жителя загинуло під час перестрілки армії з бойовиками в Пакистані

43 мирних жителя загинуло сьогодні, 1 лютого, потрапивши під перехресний вогонь під час перестрілок бойовиків з урядовими військами, повідомляє американський телеканал CNN.

Втрати серед мирного населення відбулися в Долині Сват, де урядові війська проводять операцію проти бойовиків-ісламістів, повідомив представник пакистанської армії.

Подробиці події не повідомляються.

Як повідомило агентство Associated Press, у неділю, 1 лютого, пакистанські військові ліквідували 16 бойовиків у прикордонному районі на північному заході країни у Долині Сват.

Під час проведення операції загинув один військовослужбовець. Стало також відомо про вбивство одного поліцейського, який був раніше взятий у заручники в місті Рахімабад у Долині Сват.

Зіткнення відбулися відразу в декількох місцях у Долині Сват за останні 24 години. На даний момент армійські підрозділи консолідуються в районі Чарбах, який вважається опорним пунктом бойовиків, повідомили військові.

Долина Сват, розташована в північно-західній провінції на кордоні з Афганістаном, вважається одним із найбільш нестабільних районів Пакистану. Раніше долина, відома прекрасними древніми буддійськими пам'ятниками, м'яким кліматом, гарними гірськими пейзажами, приваблювала туристів з усього Пакистану та з-за кордону.  

Однак в останні роки цей регіон став одним із найбільш небезпечних у країні - тут відбуваються теракти, а також збройні напади на урядові війська та прихильників центральної влади.  

 

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь