Переключиться на мобильную версию

В Колумбії звільнено чотирьох заручників

Повстанське угруповання Революційні збройні сили Колумбії (РЗСК) передале в неділю гуманітарній місії чотирьох заручників, які перебували в полоні з 2007 року, повідомив аргентинський телеканал C5N.
Революційні збройні сили Колумбії занесено до списку терористичних організацій
Революційні збройні сили Колумбії занесено до списку терористичних організацій
farc.narod.ru

Заручники вже були у вертольоті, наданому урядом Бразилії, і направляються з Сельви на півдні Колумбії в місто Вільявісенсіо за 90 кілометрів від столиці країни Боготи. 

Звільнено трьох офіцерів поліції: Вальтера Хосе Лосано, Хуана Фернандо Галісії, Алексиса Торреса Сапата, а також військовослужбовця (солдата) Вільяма Домінгеса. 

У гуманітарній операції беруть участь колумбійський сенатор П’єдад Кордоба, представники Міжнародного Червоного Хреста (МЧК), бразильський екіпаж і журналісти. 

У грудні минулого року представники РЗСК заявили, що в односторонньому порядку звільнять шістьох заручників, серед яких четверо військовослужбовців і два політики - Алан Хара, екс-губернатор колумбійського департаменту Мета, захоплений у 2000 році, і колишній депутат Сігіфредо Лопес, викрадений в 2002 році . 

У неділю успішно завершився перший етап зі звільнення полонених. У понеділок свободу має отримати Алан Хара, а в середу - Сігіфредо Лопес. 

На час проведення операції в районах, куди РЗСК доставляють заручників для передачі їх представникам МЧК, на 36 годин були припинені будь-які військові операції. 

Революційні збройні сили Колумбії - ліворадикальне повстанське угрупування. З 1964 року РЗСК ведуть війну з урядом за побудову Нової Колумбії, суспільства соціальної справедливості і рівності. 

Одним з джерел прибутку повстанців вважається торгівля наркотиками. США і Євросоюз внесли РЗСК до списку терористичних організацій. 

У липні 2008 року була проведена успішна операція сил безпеки і військової розвідки Колумбії, в результаті була звільнена франко-колумбійська громадянка, колишній кандидат у президенти Колумбії Інгрід Бетанкур. Свободу отримали також троє американських військовослужбовців і ще 11 осіб. У полоні досі залишаються понад 700 людей.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь