Переключиться на мобильную версию

Лідер ХАМАС переконаний, що опір триватиме

Палестинський опір буде тривати доти, доки не буде повністю знята блокада Сектора Газу.
Ніякого миру
Ніякого миру
www.islam.ru

Про це заявив у неділю, 1 лютого, голова політбюро ХАМАС Халед Машааль в Тегерані, куди він прибув з візитом. 

Зі слів Машааля, необхідно продовжувати опір, поки не буде знята блокада і відкриті прикордонні переходи. Це першорядна задача опору, ми переконані – доти, доки блокада зберігається, агресія триває". 

Він зазначив, народ Палестини має право на збройний захист окупованих Ізраїлем арабських територій. Також лідер ХАМАС відкинув можливість у найближчій перспективі оголошення постійного перемир'я з Ізраїлем. 

Машааль підкреслив, ми погодилися на тимчасове перемир'я, а не на постійне. Поки окупація буде триватиме, ні про яке постійне перемир'я мови бути не може. 

Зі слів голови політбюро ХАМАС, головною метою його візиту в Тегеран є бажання подякувати народу і уряду Ісламської Республіки за їх моральну і політичну підтримку під час агресії Ізраїлю проти Сектора Гази. 

У свою чергу, верховний лідер Ірану аятола Алі Хаменеї в неділю попередив лідерів палестинського руху ХАМАС про можливість відновлення бойових дій з Ізраїлем у Секторі Гази. 

З його слів, ісламський опір в Палестині з усією його мудрістю має бути повністю готовий до будь-якого розвитку ситуації, зокрема нової війні в Секторі Гази. 

Верховний лідер ІРІ закликав ХАМАС також бути готовим до протидії пропагандистської кампанії ворогів, яким не вдалося досягти результатів на військовому фронті. 

Аятола Хаменеї вказав на необхідність якнайшвидшого відновлення зруйнованої під час ізраїльської військової операції інфраструктури Сектора Гази. З його слів, Іран готовий надати у цьому всебічне сприяння. 

Глава Ісламської Республіки вважає, що представники військово-політичного керівництва Ізраїлю повинні постати перед міжнародним судом за звинуваченням у скоєнні військових злочинів проти мирних жителів Гази. 

Нагадаємо, 1 лютого в ізраїльських ЗМІ з'явилася інформація, що ХАМАС готовий укласти з Ізраїлем перемир'я строком на один рік. За непідтвердженими даними, про результати переговорів між ХАМАС і Єгиптом, котрі виступають посередником між Ізраїлем та палестинської стороною, стане відомо у понеділок, 2 лютого. 

Тим часом, ізраїльська авіація атакувала в ніч на понеділок, 2 січня, кілька цілей у Секторі Гази. 

Ізраїль завдав ударів після того, як палестинські бойовики випустили близько півтора десятка ракет і мін по півдню Ізраїлю.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь