Переключиться на мобильную версию

На посаді держсекретаря США Гілларі Клінтон здійснить перший закордонний візит до Японії

Державний секретар США Гілларі Клінтон здійснить свій перший закордонний візит до Японії, і він може відбутися вже в середині лютого.

Про це повідомляють в Токіо із посиланням на високопоставлене джерело в американській адміністрації.

За його даними, після Японії Гілларі Клінтон відвідає також Південну Корею і Китай. У Токіо держсекретар США проведе переговори з прем'єр-міністром Таро Асо і главою МЗС Хірофумі Накасоне.

Як очікується, у ході поїздки в Токіо, Сеул і Пекін Гілларі Клінтон у першу чергу має намір обговорити перспективи шестисторонніх переговорів, які зараз зайшли у глухий кут, щодо ліквідації ядерної програми КНДР. У них беруть участь обидві корейські держави, Китай, Росія, США та Японія.

Раніше висловлювалися припущення, що Клінтон здійснить свій перший закордонний візит на Близький Схід або в Афганістан, яким адміністрація Обами приділяє підвищену увагу. Однак, як вважають, Вашингтон поки що не готовий в деталях сформулювати свою нову політику в цих кризових районах.

Вибір Японії для першого закордонного візиту глави американського зовнішньополітичного відомства повинен підкреслити увагу, яку Вашингтон приділяє своєму далекосхідному союзнику.

Крім того, прес-секретар Білого дому Роберт Гіббс повідомив дату першого офіційного візиту президента США Барака Обами. Обама відвідає Канаду 19 лютого. Президент США має намір провести переговори з прем'єр-міністром Канади Стівеном Харпером.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь