Переключиться на мобильную версию

Північна Корея в черговий раз пригрозила Південній "неминучою" війною

У неділю, 1 лютого, за дні після відмови від усіх домовленостей з Сеул у військовій сфері КНДР знову пригрозила Південній Кореї "неминучою" війною.
Південнокорейське керівництво вже готується до війни
Південнокорейське керівництво вже готується до війни
mirror.co.uk

"Політика конфронтації", що проводиться південнокорейським урядом, є "джерелом збройних конфліктів та війни", цитує газету Трудової партії Кореї Нодон Сінмун агентство AP. Як стверджує Пхеньян, південнокорейське керівництво вже готується до війни. Сеул відкидає подібні звинувачення.

Нагадаємо, 30 січня влада КНДР заявила, що Пхеньян більше не визнає спірний морський кордон між Північчю і Півднем Корейського півострова в жовтому морі і відмовляється від усіх раніше досягнутих з Сеулом політичних та військових угод.

А ще 1 грудня 2008 року КНДР ввела обмеження всіх наземних переходів через демілітаризовану зону і припинила залізничне сполучення з Південною Кореєю.

28 жовтня минулого року КНДР озвучила загрози перетворити Південну Корею в руїни у випадку, якщо Сеул продовжить проведення політики конфронтації.

Відзначимо, що війна між Північчю і Півднем Корейського півострова завершилася в 1953 році перемир'ям, але до теперішнього часу сторони так і не підписали мирний договір.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь