Переключиться на мобильную версию

КНДР запропонувала ядерним країнам розпочати переговори щодо роззброєння

Північна Корея запропонувала переговори між ядерними державами для вирішення проблем, пов'язаних з її атомною програмою.
Влада КНДР заявили про намір зберегти атомну зброю
Влада КНДР заявили про намір зберегти атомну зброю
klerk.ru

Пропозицію скорочення ядерного озброєння було викладено представником генштабу Корейської народної армії, повідомляє в понеділок, 2 лютого, південнокорейське агентство Ренхап із посиланням на центральне радіо КНДР.

Рішення ядерної проблеми Корейського півострова не повинно означати тільки ліквідацію атомної програми КНДР - об'єктом ядерних інспекцій повинна стати і територія Південної Кореї, вважають в Пхеньяні.

Нагадаємо, 22 січня влада КНДР заявили про намір зберегти атомну зброю, а також звинуватили США в підготовці упереджувального ядерного удару за допомогою розташованих на території Південної Кореї нових винищувачів і літаків-розвідників.

У грудні минулого року США оголосили, що припиняють поставки дизпалива в КНДР до тих пір, поки Пхеньян не підпише договір про відмову від ядерної зброї.

КНДР приступила до створення ядерної зброї під приводом загрози з боку США після початку війни в Іраці. Перші випробування були зроблені в жовтні 2006 року.

Ядерне роззброєння Північної Кореї обговорюється в рамках шестисторонніх переговорів в Пекіні за участю двох корейських держав, Росії, США, Китаю та Японії. Через недовіру між Вашингтоном і Пхеньяном переговорний процес значно затягнувся.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь