Переключиться на мобильную версию

Ісландія змінить конституцію заради вступу до ЄС

Перехідний уряд Ісландії має намір внести зміни до конституції, аби вступити до Європейського союзу після позачергових виборів у країні 25 квітня.
Новий уряд Ісландії розгляне питання зміни конституції
Новий уряд Ісландії розгляне питання зміни конституції
korrespondent.net/world/729983

"Ми змінимо конституцію заради того, щоб стало можливим наше приєднання до ЄС протягом наступного терміну повноважень уряду і задля того, щоб не витрачати час надалі на питання про зміну конституції", - заявила прес-секретар соціал-демократичної партії Арні Пелл Арнасон.

Водночас, політики вирішили, що необхідно провести референдум щодо вступу країни до Євросоюзу. Членство в ЄС розглядається як необхідний крок з порятунку країни від економічного колапсу в результаті глобальної фінансової кризи.

Нагадаємо, нова урядова коаліція Ісландії, створена Соціал-демократичним альянсом і Лівоцентристською партією, розпочала свою роботу 1 лютого. Прем’єр-міністром країни було обрано Йоханну Сігурдардоттір - першу в світі главу уряду, яка перебуває в одностатевому шлюбі. 

Раніше єврокомісар з розширення ЄС Оллі Рен заявляв, що не виключає можливості, що Ісландію приймуть до ЄС паралельно з Хорватією в 2011 році.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь