Переключиться на мобильную версию

Колишньому голові Пентагону не знайшлося місця в міському автобусі

Колишньому голові Пентагону Дональду Рамсфельду не вдалося сісти в автобус на зупинці у Вашингтоні, оскільки той був переповнений людьми.
Особливості громадського транспорту
Особливості громадського транспорту
www.day.kiev.ua

Як повідомляє газета Ролл колл, яка висвітлює роботу Конгресу США, минулого тижня Дональд Рамсфельд вирішив скористатися міським автобусом у Вашингтоні. Ймовірно, причиною такого вчинку стало те, що через сильну ожеледицю рух для приватних автомобілів був дуже ускладнений. 

Екс-главу Пентагону бачили, коли він стояв на зупинці автобуса 42-го міського маршруту біля станції метро "Дюпон серкл". Він мовчки чекав автобуса, тримаючи в руці паперову картку для оплати поїздок. Зі слів співрозмовника газети, котрий спостерігав за Рамсфельдом, той дивився на картку так, ніби намагався зрозуміти принцип її роботи. 

Зрештою до зупинки підійшов автобус, але він був настільки переповнений пасажирами, що колишній глава оборонного відомства США не зміг в нього сісти. Йому довелося піти пішки, повідомляє видання. При цьому про подальший маршрут Дональда Рамсфельда нічого не відомо.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь