Переключиться на мобильную версию

Із зведеного брата Обами знято обвинувачення

Із зведеного брата президента США Барака Обами Джорджа, арештованого в Кенії за зберігання марихуани, знято всі обвинувачення.
Із  зведеного брата Обами знято обвинувачення
Із зведеного брата Обами знято обвинувачення
Фото Philip Sherwell з сайту telegraph.co.uk

Про це повідомляє CNN 2 лютого. 

Раніше Джорджу Обамі, крім зберігання наркотиків, також пред’являли обвинувачення в наданні опору поліцейським при арешті. За цими звинуваченнями йому загрожувало позбавлення волі терміном до одного року або солідний штраф. 

Нагадаємо, в понеділок, 2 лютого, на сайті американського телеканалу CNN, повідомлялося, що зведений молодший брат президента США був заарештований в суботу та перебував в поліцейській дільниці Хурума в Найробі, де йому були пред'явлені обвинувачення в зберіганні марихуани. 

За даними представників місцевої поліції, в понеділок родич президента США мав постати перед судом. Зі слів самого затриманого в телефонному інтерв'ю CNN, він був звільнений через кілька годин після арешту. 

У поліції спеціально наголосили, що не брали до уваги родинні зв'язки при затриманні. 

У американського президента Барака Обами і Джорджа Обами спільний батько, Барак Хуссейн Обама-старший. Барак і Джордж зустрічалися всього один раз в житті, під час візиту Обами в Кенію. 

У книзі Мрії мого батька Барак Обама назвав зустріч в Кенії з членами своєї родини, яких він ніколи не знав, болісною. 

Джордж виявився одним з небагатьох близьких родичів Барака Обама, кого не покликали в США на церемонію інавгурації нового президента.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь