Переключиться на мобильную версию

Ъ: У московському метро почалася рекламна кампанія Американського сала

На десятках станцій Московського метрополітену з'явилися банери із зображенням консервних банок і написом Американське сало, пише сьогодні газета КоммерсантЪ.
У прес-службі метрополітену і рекламному агентстві відмовилися називати ім'я замовника
У прес-службі метрополітену і рекламному агентстві відмовилися називати ім'я замовника
lenta.ru

За інформацією видання, у розробці рекламної кампанії брали участь політтехнологи партії Справедлива Росія, які стверджують, що банери покликані пробудити у громадян двох країн неприйняття до всього американського, у тому числі "зв'язати американську експансію" "з кандидатурою Віктора Ющенка".

Як пише газета, на плакатах розміром 2 на 4 м намальовані шість консервних банок із зображенням американського прапора, написом Американське сало і перерахуванням сортів продукту - класичне, в шоколаді, під борщ.

Ніяких додаткових відомостей, за винятком посилання на сайт vokr.ru, банери не містять. При цьому в прес-службі метрополітену і рекламному агентстві відмовилися називати ім'я замовника.

Сайт vokr.ru виявився присвяченим руху Воїни креативу, що поєднує політтехнологів і піарників, метою якого є "захист національних інтересів Росії в країнах близького і далекого зарубіжжя" "за допомогою креативу", пише КоммерсантЪ.

На сайті розповідається про мету рекламної кампанії Американское сало: "Викликати невдоволення у населення України проникненням дешевих американських неякісних продуктів харчування, а ще ширше - взагалі невдоволення Америкою, зв'язати американську експансію в традиційній для України галузі з кандидатурою Віктора Ющенка".

Координатор руху Воїни креативу підтвердив виданню, що Американське сало присвячено президентським виборам в Україні, і найближчим часом кампанія з бюджетом у $ 9 млн стартує в Україні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь