Переключиться на мобильную версию

У гелікоптері, який зазнав катастрофи біля Саратова, перебували випускники Сизранського військового училища

У катастрофі вертольота Мі-24 неподалік Саратова загинули випускники Сизранського вищого військового авіаційного училища пілотів.
Стало відомо, хто перебував у гелікоптері Мі-24
Стало відомо, хто перебував у гелікоптері Мі-24
airwar.ru
На сайті вузу сказано, що загинули командир екіпажу лейтенант Карташов Ілля Олексійович, 2008 року випуску, льотчик-інструктор Сафонов Сергій Вікторович 2002 року випуску та бортовий технік Хубеєв (його імені не вказано).

Ударний вертоліт Мі-24 зазнав катастрофи у навчальному вертолітному полку в місті Пугачов Саратовської області при виконанні простого пілотажу.

Між іншим, представники Міноборони РФ назвали основні версії причин трагедії. Серед них відмова авіаційної техніки та людський фактор.

"Судячи із виявлених на місці падіння уламків вертольота, можна зробити висновок, що процес руйнування розпочався ще  у повітрі. Тому попередньо можна зробити висновок, що катастрофа сталася із технічної причини. Хоча комісія не виключає і всіх інших можливих версій", - повідомили у комісії з розслідування причин катастрофи.

Остаточний висновок можна буде зробити тільки після детального вивчення чорних скриньок, де записані параметри польоту вертольота.

Водночас, військова прокуратура Саратовського гарнізону у зв'язку з авіакатастрофою розпочала перевірку виконання законодавства про безпеку польотів та підготовку до них і найближчим часом має намір порушити справу за відповідною статтею КК РФ.

А командування Військово-повітряних сил РФ наклало тимчасову заборону на польоти гелікоптерів Мі-24 у зв'язку із катастрофою, - повідомив помічник головкому ВПС РФ підполковник Володимир Дрік.

Вертоліт Мі-24 оснащений двома турбовальними двигунами. Його максимальна злітна маса складає 11500 кг, а максимальна швидкість - 320 км загодину.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь