Переключиться на мобильную версию

Росія та Білорусь підписали угоду про створення єдиної системи ППО

У Москві підписано угоду про спільну охорону зовнішнього кордону Союзної держави та створення єдиної регіональної системи протиповітряної оборони Білорусі та Росії.
Угоду між Росією та Білоруссю підписано
Угоду між Росією та Білоруссю підписано
AP

Документ підписали у Кремлі за підсумками засідання Вищої Держради Союзної держави у присутності президентів Росії та Білорусії. Як повідомлялося раніше, у бойовий склад єдиної системи ППО увійдуть п'ять авіаційних частин, десять зенітно-ракетних частин, п'ять радіотехнічних частин та одна частина радіоелектронної боротьби.

Білорусь стане першим ешелоном в охороні повітряних кордонів Союзної держави. Систему ППО очолить командувач об'єднанням ВПС і ППО однієї із сторін, який призначатиметься на посаду президентами двох держав.

За інформацією джерела РІА Новини у російському керівництві, сьогоднішня домовленість стала значним кроком у розвитку російсько-білоруського військового та військово-технічного співробітництва. Угода, за його словами, помітно підвищить обороноздатність обох країн.

Крім того, як заявив помічник президента РФ Сергій Приходько, Білорусія однозначно підтвердила курс на інтеграцію із Росією. "Білоруська сторона однозначно висловилася за розширення інтеграційних процесів, у зв'язку із цим проявила інтерес до продовження сприяння з боку Російської Федерації економічної ситуації у країні (у Білорусії)", - сказав він.

Раніше повідомлялося, що угода між Росією та Білоруссю про створення єдиної регіональної системи протиповітряної оборони буде підписана 4 лютого.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь