Переключиться на мобильную версию

Друга людина в Аль-Каїді "подякувала" Обамі за турботу про сектор Газа

У черговому аудіозверненні другої людини в керівництві Аль-Каїди Аймана аль-Завахірі міститься саркастичний коментар до висловлювань президента США Барака Обами про становище в секторі Газа.
Аль-Завахірі: Глибока стурбованість Обами тривала недовго
Аль-Завахірі: Глибока стурбованість Обами тривала недовго
АР

Про це повідомило у вівторок, 3 лютого, агентство France Presse.

Виступ аль-Завахірі під назвою Жертви Гази та змов було передано студією Аль-Сахаб, що поширюють заяви Аль-Каїди.

У відеоролику звучить голос автора на тлі зображення його самого, а також портретів лідерів арабських держав та загиблих палестинських дітей.

Аль-Завахірі подякував американському президентові за "глибоку стурбованість", але зазначив, що вона супроводжувалася ракетами, кулями і тоннами білого фосфору, змішаного з кров'ю, частинами тіл і сльозами мусульман сектора Газа.

За словами аль-Завахірі, "глибока стурбованість Обами тривала недовго, оскільки під час інавгураційної промови він не сказав ні слова про те, що сталося в Газі, ніби нічого не трапилося".

Раніше, коментуючи перемогу Обами на президентських виборах в США в листопаді 2008 року, аль-Завахірі назвав першого темношкірого президента "негром-слугою", що обслуговує інтереси білих американців.

Друга людина в Аль-Каїді також зазначила, що "кампанію сіоністів і хрестоносців" проти ісламу не можна зупинити, не вдаючись до військових дій. Аль-Завахірі закликав мусульман продовжувати джихад і повалити арабські режими, які не захистили палестинців.

Крім того, 29 січня президент США Барак Обама заявив у Вашингтоні, що терористична мережа Аль-Каїда та її лідер Усама бін Ладен залишаються "загрозою номер один" для безпеки Сполучених Штатів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь