Переключиться на мобильную версию

ВВС Росії відновили польоти МіГ-29

ВВС Росії відновили польоти винищувачів МіГ-29, які були припинені після катастрофи подібного винищувача у грудні 2008 року у Забайкаллі.
МіГ-29 тепер знову літатиме
МіГ-29 тепер знову літатиме
airforce.ru
Нагадаємо, 5 грудня 2008 року у Забайкальському краї зазнав катастрофи винищувач МіГ-29, пілот загинув.

Начальник служби безпеки польотів Міноборони РФ повідомив, що після катастрофи був оглянутий цілий парк цих літаків. На деяких із них на опереннях літака та на кілях було виявлено корозію. Ті літаки, на яких не було корозії, до польотів допустили.

За словами генерала, вже очевидно, що причиною катастрофи МіГ-29 у Забайкаллі стало руйнування кіля, який мав корозію. Однак чому утворилася корозія на ньому – поки що не зрозуміло.

Нагадаємо, 17 жовтня у Читинській області також зазнав катастрофи винищувач даного класу. Інцидент трапився під час виконання навчально-тренувального польоту.

18 жовтня у російських Військово-повітряних силах були тимчасово припинені польоти всіх винищувачів МіГ-29 до з'ясування причин аварії. 20 жовтня повідомлялося, що причиною катастрофи винищувача МіГ-29 під Читою стала відмова системи випуску закрилків.

***

МіГ-29 - радянський / російський винищувач четвертого покоління. Масове виробництво розпочалося у 1982 році. Всього на озброєнні ВПС Росії та ще 25 держав світу складається понад 1600 легких винищувачів МіГ-29.

Максимальна швидкість - 2450 кілометрів за годину, бойовий радіус - 700 кілометрів, дальність польоту-2230 кілометрів. Екіпаж - одна-дві людини.

Унікальна особливість МіГ-29 - можливість зльоту із бойовим навантаженням на одному двигуні з включенням другого двигуна уже у повітрі.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь