Переключиться на мобильную версию

МК: Комуніст зрадив рідненьку

Український політбомонд загруз у скандалах. Зовсім несподівано серед конфузних персон опинився лідер українських комуністів Петро Симоненко. Ортодоксального марксиста-ленініста звинуватили в ... адюльтері, пише власкор Московського комсомольця Олег Базак.
Симоненко загруз у скандалах
Симоненко загруз у скандалах
kievgad.com

Провідне українське інтернет-видання опублікувало одкровення дружини першого секретаря ЦК КПУ. Про суперниць Світлана Володимирівна Симоненко (у дівоцтві Мальцева) намагалася говорити якомога менше. Вона більше говорила про чоловіка, який ганьбить "високе звання комуніста". А в телеінтерв'ю жінка, пожертвувавши заради чоловіка власною кар'єрою, що виховала двох синів (зараз їм 31 і 34 роки), демонструвала паспорт зі штампом про розірвання шлюбу із Першим Комуністом країни.

Із неофіційних джерел МК вдалося дізнатися, що таємнича розлучниця - 36-річна блондинка Оксана Ващенко. Її роман з лідером комуністів почався у 2004-му "помаранчевому" році. Радіоведуча проющенківського каналу Ера раптом стала супроводжувати лідера КПУ у всіх передвиборчих поїздках. Вийти у другий тур виборів Симоненку не вдалося. Зате Пролетарський трибун знайшов особисте щастя. За чутками, 22 січня в престижній київській клініці Ісіда пані Ващенко народила доньку. Після такої знаменної події Симоненко, як порядна людина, просто був зобов'язаний одружитися.

22 січня у престижній київській клініці Ісіда пані Ващенко народила доньку. Після такої знаменної події Симоненко, як порядна людина, просто був зобов'язаний одружитися

Колишня дружина, однак, стосовно порядності Петра Миколайовича має власну думку. Вона боїться залишитися без грошей. Таке вже сталося з дружиною мільйонера Євгенія Червоненка; зараз дама очолює асоціацію покинутих ВІП-жінок України ... Можливо, незабаром у неї увійде і екс-дружина Симоненка. 

Для "забруднення" потенційних кандидатів у президенти всі засоби гарні. Ось вірна "помаранчевому крилу" пропагандистська машина й почала відпрацьовувати пару Симоненків 

Ще одна деталь: за 35 років шлюбу Світлана Володимирівна ніколи "не світилася" ні в телепрограмах, ні в друкованих ЗМІ. І її нинішня відвертість, кажуть, виявилася не зненацька. В Україні неофіційно стартувала передвиборча президентська кампанія. А для "забруднення" потенційних кандидатів у президенти всі засоби гарні. Ось вірна "помаранчевому крилу" пропагандистська машина й почала відпрацьовувати пару Симоненків. Хоча самі комуністи зізнаються, що "серцевий порив" їх лідера істотно зіпсував рейтинг партії. Комуністи можуть позбутися частини своєї "жіночої" електоральної бази.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь