Переключиться на мобильную версию

Британська рада призупинила свою діяльність в Ірані

Британська рада призупинила свою діяльність в Тегерані після того, як його співробітники піддалися залякуванню з боку іранської влади.
Близько 13 тисяч мешканців Ірану брали участь в освітніх програмах
Близько 13 тисяч мешканців Ірану брали участь в освітніх програмах
stirlingandstirling.com

Іран відмовляється видавати візи британським співробітникам, а місцеві працівники звільнилися після того, як їх викликали в канцелярію президента, повідомили члени ради.

За їхніми словами, в останні кілька років на них чинився все більший тиск у зв'язку з діяльністю ради в Тегерані. У двох працівників навіть конфіскували паспорти після того, як вони намагалися вилетіти з Ірану на нараду, повідомляє BBC.

Рада заявила, що всі ці дії з боку іранської адміністрації спонукали організацію призупинити всю свою роботу в країні 31 січня.

За оцінками Британської ради, близько 13 тисяч мешканців Ірану брали участь в освітніх програмах з вивчення англійської мови та спільних культурних проектах. Керівництво ради висловило сподівання на контакти з іранською владою для вироблення взаємоприйнятного рішення питання роботи Британської ради в Ірані.

Британська рада (British Council) - організація, що входить в структуру МЗС Великої Британії, в її завдання входить культурно-просвітницька діяльність. Вперше була відкрита в Ірані в 1942 році, а закрита у 1979 році після перемоги Ісламської революції. Вона знову з'явився там на прохання іранської влади у 2001 році.

Нагадаємо, в 2008 році Британська рада призупинила роботу відділень в РФ після того, як МЗС Росії заявив, що діяльність цієї організації порушує міжнародні угоди.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь