Переключиться на мобильную версию

ФБР: У США діють 20 тисяч банд

Згідно із доповіддю Федерального бюро розслідувань, на території США діють близько 20 тис. банд, які налічують у своїх лавах близько 1 млн членів.

У доповіді, що називається Оцінка загрози, що виходить від банд, також вказується, що більшість подібних структур оперують на локальному рівні - це вуличні злочинні угруповання, які здійснюють велику кількість дрібних злочинів, і їх вкрай активно залучено в торгівлю наркотиками, які фактично контролюють збут на нижчих рівнях.

Банди постійно збільшують свій вплив, вони освоюють нові території, вербують нових членів і збільшують обороти кримінального бізнесу (наприклад, за рахунок збільшення обсягів продажу наркотиків).

У деяких районах США банди здійснюють до 80% усіх злочинів. Зазвичай вони спеціалізуються на доставці нелегалів, зброї і наркотиків, грабежах, крадіжках, вбивствах та ін.

ФБР зазначає, що банди дедалі активніше залучаються до операції міжнародного рівня. Наприклад, американські угруповання періодично "вторгаються" на мексиканську територію (у Мексиці вони купують або вилучають у місцевих конкурентів наркотики, а також вербують нелегальних мігрантів, що намагаються потрапити в США), а канадські банди здійснюють набіги на територію США (вони, в основному, займаються наркоторгівлею і грабежами).

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь