Кубок Девіса: Росія перемагає Румунію

Reuters
Переможне, третє очко Росії приніс Дмитро Турсунов, що в останній моментзамінив у цій зустрічі лідера збірної Марата Сафіна.

Програвши два стартових сети, росіянин все таки вирвав перемогу в першогономера господарів Віктора Ханеску - 4:6, 5:7, 6:3, 6:4, 6:2. Матч тривав 3години 46 хвилин.

У вирішальній партії Дмитро відразу ж позначив лідерство, зробивши брейкуже в першому геймі, і надалі свого переваги не тільки не розгубив, але й розвинув.Нинішній успіх дозволив росіянинові вперше вийти вперед в очному протистояннііз суперником 2-1. Причому Турсунов уже другий раз підряд виграє у Ханеску:минулого разу він перейшов дорогу румунові в другому раунді US Open-2008 -6:7(2), 6:3, 6:4, 6:2.

Таким чином, рахунок у протистоянні Румунія - Росія став 3-1 на користьросіян. Відповідно до результатів жеребкування, у п'ятому матчі сьогодніповинні зустрітися Віктор Кривоі та Михайло Южний.

Суперник збірної Росії у чвертьфіналі визначається в Мальмі в протистоянніміж командами Швеції й Ізраїлю.