NBA: Денвер виходить в півфінал

NBА Playoffs-2009

Перший раунд

Атланта Хоукс - Майамі Хіт - 106:91 (24:20, 39:20, 22:30, 21:21)

А: Джо Джонсон (25 + 6 передач), Дж.Сміт (20 + 8 підборів), Біббі (17), М.Еванс (10), Хорфорд (3) - старт; Мюррей (23), Пачулія (6), С.Джонс (2), М.Уест, Лоу, Морріс, Гарднер (всі - 0)

М: Уейд (29), Дж.О’Ніл (14), Хаслем (11 + 8 підборів), Чалмерс (7 + 6 передач), Дж.Джонс (6) - старт; Бізлі (18), Д.Кук (2), Куїнн (2), Діавара (2), Маглойр, Дж.Ентоні (обоє - 0)

Пристрасті в серії розпалюється. П'ята зустріч Хоукс і Хіт кілька разів загрожувала перетворитися в побоїще - в першій половині гравці Атланти влаштували справжнє полювання на Дуейн Уейда, який, до речі, грав на уколах.

У першій чверті після зіткнення з Джошем Смітом Флешу навіть довелося покинути майданчик, у другій чверті через черговий грубий фол на Уейді між командами спалахнула невелика колотнеча, однак арбітри на чолі з Діком Баветтом зуміли загасити вогнище, роздавши ініціаторам склоки, а також найбільш затятим її учасникам технічні фоли.

Зазначимо, що саме в другій чверті Хоукс вдалося оформити солідний гандикап, зберегти який вдалося до фінальної сирени - перемога Атланти, яка тепер спробує завершити серію в Маямі.

Рахунок у серії: 3-2

Денвер Наггетс - Новий Орлеан Хорнетс - 107:86 (24:27, 25:22, 31:17, 27:20)

Д: К.Ентоні (34 + 4 перехоплення), Мартін (15 + 7 підборів + 3 блок-шота), Біллапс (13 + 11 передач), Хіларіо (10 + 7 підборів), Д.Джонс (4) - старт; Сміт (20), К.Андерсен (9 + 7 підборів), Петро (2), Е.Картер, Харт, Болкмен (всі - 0)

НО: Д.Уест (24 + 9 підборів), Пол (12 + 10 передач + 3 перехоплення), Стоякович (12), Р.Батлер (7), Х.Армстронг (7) - старт; Поузі (18), Маркс (4), А.Деніелс (2), Дж.Райт, Р.Боуен (обоє - 0)

Хорнетс відмучилися, а Денвер вперше за останні 15 років вийшли в півфінал Конференції (останній раз Денвер там побував в далекому сезоні-1993/1994, коли команда Дікембе Мутомбо, пробившись у Плей-офф з восьмого місця в тих же п'яти матчах (3:2) здолала фаворитів - Сіетл Суперсонікс.

Роль першої скрипки в п'ятому матчі зіграв Кармель Ентоні, до цього перебував у тіні Чонсі Біллапса. На особистому рахунку Мело 34 очки.

Саме чудова гра Ентоні дозволила Наггетс різко додати у другій половині матчу, що і забезпечило Денверу перемогу в матчі і серії.

Рахунок у серії: 4-1.