На Молодість приїде Коте

На Міжнародний кінофестиваль Молодість приїде відомий канадський режисер і кінокритик Дені Коте, який привезе до Києва свій новий фільм Вік і Фло зустріли ведмедя і дасть майстер-клас.
Фото надане МКФ Молодість

Це третя стрічка Коте, яка буде показана в рамках Молодості:першою була Керлінг у2011 році, слідом за нею - документальний фільм Бестіарій(2012). Третій фільм -Вік і Фло зустріли ведмедя - на Молодості режисер представить вже особисто.

Прем'єра стрічки в цьому році відбулася на Берлінале в рамкахконкурсної програми. Там вона удостоїлася призу Альфреда Бауера. На Молодостіїї покажуть у програмі French connection.

French connection проходитиме 20-27 жовтня в київських кінотеатрах Київ і Жовтень.Майстер-клас Дені Коте, як і всі події Майстерні талантів, відбудеться вкультурно-освітньому центрі Майстер Клас.