Черновецький подав до суду на Кличка
Як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ,Черновецький також заявляє про подачу до суду позову про захист честі ігідності. Про це йдеться у заяві мера, текст якої має агентство.
Мер Києва зазначає, що підготувати цюзаяву його змусили "безперервні мерзенні образи з боку окремихполітиків-невдах", а також "претендентів на пост мера Києва нанайближчих виборах".
"Усі заяви про нібито моюпричетність до будь-яких зловживань на посаді мера не мають під собою жоднихпідстав і робляться аморальними політиками виключно для того, щоб привернути досебе увагу виборців і таким нечесним способом завоювати їх довіру. Цей наклеп,на превеликий жаль, буде звучати все частіше з наближенням виборів до Київради",- сказав Черновецький.
За словами Черновецького, ні у Києві, нів Україні, ні за її межами немає ніяких свідоцтв його протиправної діяльності,оскільки "все, що я робив на посаді мера Києва, я завжди погоджував зісвоєю совістю, з думкою киян".
Черновецький визнав, що напевно зробив ібагато помилок. "Але я всього лише людина, і помилки не робить лише той,хто нічого не робить", - пояснив мер.
Причому міський голова Києва стверджує,що намагався залучити опонентів до управління містом: зокрема, у присутностісвідків пропонував Кличку готувати спільні рішення, екс-мера ОлександраОмельченка у перший день після свого обрання кликав на посаду першогозаступника. Проте, стверджує він, обидва політики проігнорували йогопропозицію, а Кличко був у нього на прийомі як депутат тільки один раз "ізприватним питанням відведення земельної ділянки на пільгових умовах длябоксерського клубу".
"І той, і інший відмовилися відспівпраці зі мною в інтересах киян лише з однієї причини, у чому я переконавсяпізніше. Ні Кличка, ні Омельченко не цікавило створення. Їм потрібна булатільки влада і реванш на виборах", - сказав мер.
Тепер Черновецький вимагає від Кличка,щоб депутат Київради негайно з'явився до прокуратури і "заявив про відомійому факти моєї нібито злочинної діяльності, про яку він підло, оскількирозраховує на безкарність, заявляє у засобах масової інформації, або сам поніскримінальне покарання за умисне обвинувачення мене у злочинах, які я нездійснював".
"І подаю позов до суду про захистмоїх честі та гідності, хоч і не вірю у результативність судового розгляду,оскільки вже маю на руках цілий ряд рішень такого роду на мою користь і жодногопублічного вибачення, незважаючи на рішення судів", - зазначив мер.
Нагадаємо, що в лютому депутати фракціїВіталія Кличка УДАР у Київраді заявили про намір подати позов до суду доКиївського міського голови Леоніда Черновецького за його бездіяльність.







