У Києві збільшать кількість велодоріжок і велопарків
Як повідомляє прес-служба КМДА, під часгромадського обговорення проекту Стратегії розвитку Києва до 2025 року киянивисловили побажання щодо розвитку велосипедної інфраструктури - будівництвавелопарковок, велодоріжок, окремих смуг і розмітки дорожнього плолотна.
"Стратегія передбачає створення доступноїінфраструктури для екологічних засобів пересування, таких як вело-таелектротранспорт. Наприклад, пропонується ідея створення велопарковок білястанцій метро, щоб до будинку люди могли дістатися на велосипеді - так званерішення проблеми останньої милі. В якості пілотного району облаштуваннявелодоріжок обраний Лівий берег, велостоянки ж будуть встановлені у центріміста та біля станцій метро найбільш заселених масивів - усього 50 майданчиківі 250 велосипедних паркомісць", - зазначив заступник голови Крамаренко.
За його словами, щоб мотивувати киян пересістиз авто на більш екологічний транспорт, пропонується створити перехоплюючіавтопарковки біля транспортних вузлів поза центром столиці.
Нагадаємо, що відповідно до Стратегії розвиткуКиєва, до 2025 року 10% жителів Києва пересядуть з автомобілів на велосипед.







