Черновецький хоче купити всі активи ФК Арсенал

Черновецький хоче купити всі активи ФК Арсенал
kievgrad.com

"Тепер я хочу купити його (Арсенал) назад за гривню, але не на бюджет", - сказав мер журналістам. 

Він повідомив, що наразі веде переговори з власником 97% акцій клубу Вадимом Рабиновичем, а також вважає, що місту не потрібні 3% акцій клубу, що перебувають у комунальній власності. 

Леонід Черновецький зауважив, що операція з купівлі клубу ще не завершена. Також мер сказав, що паралельно веде переговори з інвестором, який також хоче придбати 50% акцій клубу. 

Прізвище цього інвестора Черновецький не назвав. Він припустив, що після покупки клубу його очолить його син Степан. 

Мер вважає, що його прізвище доволі відоме у футбольному світі, відзначивши, що Степан є набагато більшим прихильником футболу, ніж він сам. 

При цьому Черновецький пояснив, що клуб необхідний йому для того, щоб навчати футболу безпритульних молодих людей, які в майбутньому створюватимуть новий імідж України, оскільки зараз країна відома іноземцям тільки з імен своїх відомих спортсменів.  "Головним чином я думаю про дітей, які на вулиці. Вони, до речі, дуже добре, правда з сигаретою в зубах, бігають у футбол. Сигарети заберемо, і клей, і горілку, і вино. Будуть вони бігати", - заявив Черновецький. 

Також мер зазначив, що можливість платно навчати своїх дітей футболу за бажання зможуть отримати забезпечені люди. 

Відповідаючи на питання, чи погодиться Рабинович продати йому клуб за 1 гривню, Черновецький відповів, що той - дуже порядний і благородний єврей. 

Крім того, Черновецький вважає за необхідне будівництво стадіону для Арсеналу, проте підкреслив, що не матиме свого авторитету і посади при покупці земельної ділянки під стадіон. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Вадим Рабинович продав ФК Арсенал. Новим власником ЗМІ називали мера Києва Леоніда Черновецького.

Поделись:

Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK