Soufflet Group купила у СКМ пивзавод Дніпро

Soufflet Group купила у СКМ пивзавод Дніпро
soufflet-agro.cz

Наприкінці минулого року ми завершили операцію з купівлі дніпропетровського підприємства Дніпро, - сказав у вівторок Микола Горбачов, директор ТОВ Нью Ворлд Грейн Юкрейн, що входить до Soufflet Group. За його словами, це придбання дозволить групі розширити свою присутність на українському ринку солоду.

М. Горбачов відзначив, що Soufflet Group має намір збільшити потужності дніпропетровського заводу з виробництва солоду. В даний час плани щодо цього підприємства знаходяться на стадії обговорення.
Сума угоди не розголошується.

Як повідомлялося, в 2004 році Soufflet Group придбала в Україні Славутський солодовий завод (Хмельницька обл.), потужність з виробництва солоду якого в даний час становить понад 200 тис. тонн продукції в рік. Це підприємство є найбільшим українським виробником солоду.

У 2008 році СКМ продала належні їй 99,84% акцій виробника пива ЗАТ "Сармат" (Донецьк) компанії SABMiller. Пізніше компанія також продала пивобезалкогольний комбінат Крим та Луганський пивзавод.

У Групу SCM входять компанії Метінвест Холдинг, ДПЕК, телекомунікаційна група Vega, Сьогодні Мультимедіа, ТРК Україна, ЕСТА Холдинг, Український Рітейл та інші.

90% акцій ЗАТ SCM належить бізнесменові Рінату Ахметову.

 

Поделись:

Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK