Британські банкіри виступають за об'єднання з ЄС

Асоціація британських банкірів закликає почекати і не робити поспішних висновків з п'ятничного вето, коли прем'єр Кемерон відмовився підписувати новий договір ЄС.
Британські банкіри виступають за об'єднання з ЄС
Reuters

Робити висновки з відмови Великобританії приєднатися до нового договору ЄСпоки рано, заявила глава Асоціації британських банкірів Анджела Найт,коментуючи підсумки саміту ЄС, що відбувся у п'ятницю, 9 грудня.

За її словами, Лондону необхідні зв'язки в ЄС, "хороші і міцнісоюзи". "Нам слід почекати і бути розумними", - впевнена Найт.Асоціація об'єднує найбільші банки Британії, в тому числі HSBC, Barclays,Lloyds і Royal Bank of Scotland.

Нагадаємо, що британський прем'єр заблокував план Меркель-Саркозі.

Переговори лідерів ЄС на саміті в Брюсселі, покликаному вивести єврозону зборгової кризи і зберегти євро, в четвер увечері затягнулися далеко за північ.

Європейські лідери обговорювали франко-німецький план щодо введенняавтоматичних штрафних санкцій проти країн-учасниць, які порушують бюджетнудисципліну.

Німеччина та Франція домагалися внесення поправок до Лісабонськогодоговору, які зробили б такі санкції обов'язковими.

"Єдина Європа перебуває в надзвичайно небезпечній ситуації. Ніколираніше так багато країн не прагнули увійти в неї. Ніколи раніше ризик розпадуЄвропи не був настільки великий", - заявив французький президент уМарселі, звертаючись до делегатів щорічного з'їзду правоцентристських фракцій уЄвропарламенті незадовго до початку саміту.


Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK