Список книг-бестселерів року в Amazon очолила біографія Стіва Джобса

Перша офіційна біографія засновника компанії Apple Стіва Джобса, у створенні якої він брав безпосередню участь, очолила список з 10 найбільш продаваних за підсумками 2011 року книг онлайн-рітейлера Amazon, повідомляє сайт Amazon.
Список книг-бестселерів року в Amazon очолила біографія Стіва Джобса
АР

Книга автора Уолтера Айзексон під заголовком Стів Джобс зчорно-білим портретом Джобса на обкладинці стала бестселером Amazon засумарними продажами друкованого видання та електронної версії для рідерівKindle.

"Незважаючи на те, що біографія вийшла лише в жовтні,продажі виявилися феноменальними в обох форматах", - зазначає редакторкнижкового підрозділу Amazon Кріс Шлейп.

Біографію Джобса, який помер 5 жовтня 2011 у віці 56 роківпісля тривалої хвороби, Айзексон почав писати ще за його життя.

Через смерть Джобса біографія вийшла в світ на місяць ранішезапланованого терміну - в США видання надійшло в продаж 24 жовтня.

В основу книги лягли інтерв'ю з "гуру Кремнієвоїдолини", а також бесіди з друзями, колегами, суперниками. Американськакритика високо відгукнулася про біографії винахідника, що за життя був однією знайбільш закритих персон в США.

Книгу рекомендовано продавати в американському роздробі по35 доларів. Однак Amazon в передсвятковий сезон знизив ціну на друковану версіювидання на 50% - до 17,5 доларів. Версія біографії для рідера Kindle продаєтьсяв Amazon за 20,76 долара, а аудіокнига - за 29,24 долара.

Друге місце з продажів у Amazon зайняла книга Bossypantsавтора Тіни Фей (Tina Fey), а третє - видання A Stolen Life Джейсі Дагард (JayceeDugard).

Примітно, що книги The Mill River Rescue Дарсі Чана і TheAbbey Кріса Калвера зуміли посісти четверте і дев'яте місця відповідно тількиза рахунок продажу електронних версій, так як були опубліковані через платформуKindle Direct Publishing для видавців і не мають друкованих версій.

Продажі електронних книг у найбільшого інтернет-ритейлераAmazon випередили продажі паперових ще в квітні поточного року.

Рітейлер найчастіше пропонує їх зі значними знижками, щододатково стимулює продажі.

Крім біографії засновника Apple, після його смерті в Amazonпочалися продажі електронної книги, в якій опубліковано листування Джобса зізвичайними користувачами.

У виданні Листи Стіву: Всередині електронної скриньки СтіваДжобса (Letters to Steve: Inside the E-mail Inbox of Apple's Steve Jobs),електронна копія якого коштує 4,99 долара, представлено більше сотні листівДжобса фанатам Apple.


Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK