Аналітики: У 2012 році ВВП України зросте на 4%

Експерти з компанії Тройка Діалог Україна прогнозують, що ВВП країни зросте в наступному році на 4%.
Аналітики: У 2012 році ВВП України зросте на 4%
АР

"Невизначеність навколо нових умов газової угоди ієвропейська боргова криза ускладнюють прогнозування. Поки наш прогноз темпузростання ВВП в 2012 року дорівнює 4,0%, але ми не виключаємо, що, якщозовнішня ситуація погіршиться ще сильніше, а влада продовжуватиме таргетуватикурс гривні в умовах наростаючого подвійного дефіциту, то фактичний результатможе виявитися значно гіршим", - цитує РБК-Україна аналітиків Тройки.

Експерти зазначили, що в останні місяці підтримкуекономічним показникам України надав велиикий урожай: він допоміг призупинитисильне уповільнення темпів зростання експортно-орієнтованих галузей.

За їхніми словами, труднощі, з якими зараз стикаєтьсяукраїнська економіка, багато в чому нагадують ситуацію в четвертому кварталі2008 року. Однак, зазначають вони, на відміну від 2007-2008 рр.., зараз ознакперегріву економіки немає.

Нагадаємо, що раніше експерти, опитані Reuters,стверджували, що чекають зростання ВВП на рівні 3,8%. Зростання валовоговнутрішнього продукту України в 2012 році сповільниться до 3,8% з очікуваних запідсумками 2011 року 4,8% через зростаючі ризики глобальної рецесії, обмеженекредитування реального сектору українськими банками і скорочення врожаюзернових, заявили вони.


Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK