Під час Євро-2012 збірна України базуватиметься в Києві і Донецьку

За словами Директора місцевого організаційного комітету Євро-2012 Україна Маркіяна Лубківського, наша національна збірна під час турніру буде жити і тренуватися на базах київського Динамо (Конча-Заспа) і донецького Металурга.
Під час Євро-2012 збірна України  базуватиметься в Києві і Донецьку
ФК Металург (Донецьк)

"Відомо, що національна збірна України буде жити вКонча-Заспі на базі Динамо, а після першого поєдинку (відбудеться 11 червня наНСК Олімпійський) переїде до Донецька і буде базуватися внавчально-тренувальному центрі Металург. Інші українські тренувальні комплексибудуть використовуватися як трансферні", - зазначив Маркіян Лубківський,додавши, що всі команди, які грають в Україні, але будуть жити в Польщі, будутьприлітати напередодні гри.

Уже відомо, що окрім збірної України, неподалік від Києварозміститься збірна Швеції, а збірна Франції забронювала собі базу донецькогоШахтаря в селищі Кірша.

Усі команди-учасниці зобов'язані визначитися з базами на часЄвро-2012 до 16 грудня.


Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK