Глава ЄЦБ: Наслідки розвалу єврозони будуть непередбачуваними

Президент Європейського центрального банку Маріо Драгі в інтерв'ю газеті Financial Times попередив про непередбачуваність наслідків розвалу єврозони і вкотре спробував послабити очікування ринку щодо ролі ЄЦБ у подоланні боргової кризи.
Глава ЄЦБ: Наслідки розвалу єврозони будуть непередбачуваними
АР

Проблемні країни Європи, які вийдуть звалютного союзу, зіткнуться з іще більш суттєвими економічними труднощами,заявив він. Для інших країн така ситуація буде означати завершення угод, іважко сказати, "чим це може закінчитися в реальності", наголосивглава ЄЦБ.

За його словами, країни, які вийдуть з блоку ізнецінять свою валюту, створять "величезну інфляцію", при цьому вонине зможуть звільнитися від необхідності проводити структурні реформи, які їмдоведеться починати з більш слабких позицій.

Не так давно, нагадаємо, Драгі заявив, щорішення, досягнуті європейськими лідерами на грудневому саміті ЄС, є проривом,однак не можна допустити втрати імпульсу до реалізації реформ.


Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK