Підрядник Київського метро підозрюється у заволодінні 2,7 млн грн під час ремонту лінії
Солом'янська окружна прокуратура міста Києва повідомила про підозру керівнику товариства, яке здійснювало ремонт кабельних ліній зовнішнього електропостачання на ділянці Сирецько-Печерської лінії метро.
Дії підрядника кваліфіковані за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України – заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану.
За даними слідства, між товариством та КП «Київський метрополітен» був укладений договір на капітальний ремонт кабельних ліній протяжністю понад 1000 метрів у 2024 році. Підрядник, з метою заволодіння бюджетними коштами, використав кабель, придбаний в Україні, однак у документах зазначив, що він закуплений за кордоном, що призвело до штучного завищення вартості.
Експертизи підтвердили, що внаслідок таких дій КП «Київський метрополітен» переплатило понад 2,7 млн гривень, завдавши бюджету столиці збитків у зазначеній сумі.
Слідчі дії тривають, і прокурори готують передачу справи до суду для притягнення винного до відповідальності.
Нагадаємо, Кличко назвав дату початку опалювального сезону в Києві. Місто запускає систему теплопостачання, щоб забезпечити комфортну температуру у житлових будинках та ефективне використання ресурсів.











