У Києві після удару РФ 5 загиблих і щонайменше 20 зниклих безвісти

У Дарницькому районі Києва рятувальники дістали з-під завалів ще двох загиблих. Кількість жертв атаки РФ зросла до п’яти.
 |  Автор: Мальцева Ольга
У Києві після удару РФ 5 загиблих і щонайменше 20 зниклих безвісти
У Києві після удару РФ 5 загиблих / t.me/dsns_telegram

У Дарницькому районі Києва рятувальники деблокували з-під завалів житлового будинку тіла ще двох людей. Таким чином кількість жертв російського удару по столиці зросла до п’яти осіб. Про це повідомляє ДСНС.

За попередніми даними, щонайменше 20 людей вважаються зниклими безвісти. Пошуково-рятувальна операція триває, інформація постійно оновлюється.

На місці удару працюють психологи та кінологічні розрахунки ДСНС. До розбору завалів також залучили важку інженерну техніку.

Загалом у Києві внаслідок російського обстрілу постраждали 39 людей, серед них — одна дитина. Крім того, рятувальникам вдалося врятувати 28 осіб.

Нагадаємо, кількість загиблих у Києві зросла до 3: пошукові роботи тривають. У Києві після російського удару в Дарницькому районі зросла кількість загиблих до 3. Рятувальники продовжують пошукові роботи.

 



Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK