Російські дрони атакують Київ: у місті та області працює ППО
У Києві вдень 15 травня пролунала серія вибухів на тлі чергової атаки російських ударних безпілотників, які були зафіксовані в повітряному просторі столиці та Київської області. Про це повідомляють Telegram-канали мера Києва Віталія Кличка та голови Київської ОВА Тимура Ткаченка.
У місті спрацювали сили протиповітряної оборони, які ведуть роботу по виявлених та знищуваних цілях, зокрема активність ППО спостерігається і на лівому березі столиці, де фіксується найбільша загроза з повітря.
Місцева влада та військові попереджають мешканців про підвищений рівень небезпеки та можливі повторні вибухи, закликаючи зберігати обережність і перебувати в укриттях до відбою тривоги.
Нагадаємо, ракетний удар по Києву: у Дарницькому районі кількість загиблих зросла до 24 осіб. У Дарницькому районі Києва рятувальники другу добу розбирають завали багатоповерхівки після нічної атаки РФ.










