У столиці військовий у СЗЧ відкрив стрілянину в будинку: повідомлено про підозру
Поліція Києва повідомила про підозру 39-річному військовослужбовцю, який вчинив стрілянину в багатоповерховому будинку в Деснянському районі столиці. Про це повідомляє поліція Києва.
За даними слідства, чоловік, який у 2025 році самовільно залишив військову частину, перебував у статусі СЗЧ. До його місця проживання прийшли співробітники Військова служба правопорядку. Під час розмови у коридорі він дістав револьвер «Флобер» і здійснив два постріли в їхній бік. Ніхто з присутніх не постраждав.
Після інциденту зловмисник зачинився у квартирі на вулиці Градинській. На місце події прибули слідчо-оперативні групи та спецпризначенці КОРД. У ході спецоперації чоловіка затримали у порядку ст. 208 КПК України.
Під час обшуку в помешканні кінолог зі службовим собакою виявив пакет із речовиною рослинного походження, ймовірно канабіс, а також пістолет. Усі речові докази вилучено та направлено на експертизу.
Слідчі Деснянського управління поліції за процесуального керівництва спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомили фігуранту про підозру за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Санкція статті передбачає до семи років позбавлення волі.
Нагадаємо, майже 300 «мертвих душ»: у ТЦК викрили масштабну схему фіктивної мобілізації. Викрито трьох посадовців ТЦК, які фіктивно мобілізували 276 людей, вносячи до реєстрів померлих і ув'язнених. Їм оголошено підозру, триває слідство.











