Посольство США спростувало заяви про евакуацію дипломатів із Києва
Посольство США в Україні заперечило інформацію про нібито евакуацію американських дипломатів із Києва через загрозу російських ракетних ударів, наголосивши, що дипломатична місія продовжує повноцінно працювати в українській столиці без жодних змін у режимі функціонування та що поширені твердження не відповідають дійсності. Про це йдеться у заяві посольства США в соцмережі Х.
У диппредставництві також зазначили, що Державний департамент США першочергово приділяє увагу безпеці своїх громадян і регулярно переглядає безпекову ситуацію навколо посольства в Києві, а також вкотре підкреслили, що через триваючі бойові дії американським громадянам не рекомендується відвідувати Україну з будь-якою метою.
Нагадаємо, Каллас заявила про нібито евакуацію посольства США з Києва — МЗС України відреагувало. У ЄС заявили, що посольство США залишило Київ після погроз РФ, однак МЗС України заперечило цю інформацію та підтвердило роботу дипломатичної місії в столиці.










