Перший етап великого обміну: з російського полону повернули 205 українців
Сьогодні з російського полону повертаються 205 військовослужбовців Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Це перший етап масштабного обміну у форматі 1000 на 1000. Про це повідомляє президент України Володимир Зеленський.
“Серед звільнених рядові, сержанти та офіцери. Більшість із них перебували в російському полоні ще з 2022 року. Захищали Україну в Маріуполі і «Азовсталь», на Донецькому, Луганському, Харківському, Херсонському, Запорізькому, Сумському, Київському напрямках та ЧАЕС”, - повідомляє глава держави.
У повідомленні підкреслюється подяка всім, хто залучений до процесу повернення українців додому. Зокрема відзначено військових, які поповнюють обмінний фонд, команду, що займається переговорами, а також міжнародних партнерів, які сприяють звільненню полонених. Україна продовжує роботу над поверненням кожного громадянина, який досі залишається в неволі.
Нагадаємо, Сили оборони України вибили окупантів з Одрадного на Харківщині — деталі операції. Українські військові встановили контроль над Одрадним і прилеглими територіями на Харківщині після злагодженої операції штурмових підрозділів, дронів і артилерії.










