Перший етап великого обміну: з російського полону повернули 205 українців

Перший етап обміну 1000 на 1000: додому повертаються воїни ЗСУ, НГУ та ДПСУ, більшість з них у полоні з 2022 року.
 |  Автор: Мальцева Ольга
Перший етап великого обміну: з російського полону повернули 205 українців
Перший етап великого обміну / t.me/V_Zelenskiy_official

Сьогодні з російського полону повертаються 205 військовослужбовців Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Це перший етап масштабного обміну у форматі 1000 на 1000. Про це повідомляє президент України Володимир Зеленський.

“Серед звільнених рядові, сержанти та офіцери. Більшість із них перебували в російському полоні ще з 2022 року. Захищали Україну в Маріуполі і «Азовсталь», на Донецькому, Луганському, Харківському, Херсонському, Запорізькому, Сумському, Київському напрямках та ЧАЕС”, - повідомляє глава держави.

У повідомленні підкреслюється подяка всім, хто залучений до процесу повернення українців додому. Зокрема відзначено військових, які поповнюють обмінний фонд, команду, що займається переговорами, а також міжнародних партнерів, які сприяють звільненню полонених. Україна продовжує роботу над поверненням кожного громадянина, який досі залишається в неволі.

Нагадаємо, Сили оборони України вибили окупантів з Одрадного на Харківщині — деталі операції. Українські військові встановили контроль над Одрадним і прилеглими територіями на Харківщині після злагодженої операції штурмових підрозділів, дронів і артилерії.

 



Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK