Уар по Павлограду: знищена база Госпітальєрів

Усі три поверхи база медичного добровольчого батальйону згоріли разом із майном. Однак люди і тварини не постраждали.
Уар по Павлограду: знищена база Госпітальєрів

Внаслідок удару по Павлограду Дніпропетровської області у ніч проти п’ятниці, 25 квітня, була повністю знищена триповерхова база медичного добровольчого батальйону Госпітальєрів. Про це повідомляється на сторінці Госпітальєрів у Facebook.

"Павлоградська база з нами від 2015 року. Вона бачила все. Сотні, а може, й тисячі госпітальєрів вона споряджала на фронт і приймала по ротаціях. Була другим домом для кількох поколінь госпітальєрів - і залишається ним у серці кожного, хто тут був", - йдеться у повідомленні.

На щастя, внаслідок російського удару люди й тварини не постраждали. Втім, згоріли всі три поверхи будівлі, і все майно там.

Госпітальєри оголосили збір на 20 мільйонів гривень для нової бази батальйону.

 

Як повідомлялося, війська РФ 25 квітня завдали удар по Павлограду Дніпропетровської області, постраждали 14 людей. Також зросла до трьох кількість загиблих від удару 24 квітня. Серед них - дитина.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK