Уар по Павлограду: знищена база Госпітальєрів
Внаслідок удару по Павлограду Дніпропетровської області у ніч проти п’ятниці, 25 квітня, була повністю знищена триповерхова база медичного добровольчого батальйону Госпітальєрів. Про це повідомляється на сторінці Госпітальєрів у Facebook.
"Павлоградська база з нами від 2015 року. Вона бачила все. Сотні, а може, й тисячі госпітальєрів вона споряджала на фронт і приймала по ротаціях. Була другим домом для кількох поколінь госпітальєрів - і залишається ним у серці кожного, хто тут був", - йдеться у повідомленні.
На щастя, внаслідок російського удару люди й тварини не постраждали. Втім, згоріли всі три поверхи будівлі, і все майно там.
Госпітальєри оголосили збір на 20 мільйонів гривень для нової бази батальйону.
Дивіться фото: Уар по Павлограду: знищена база Госпітальєрів
Як повідомлялося, війська РФ 25 квітня завдали удар по Павлограду Дніпропетровської області, постраждали 14 людей. Також зросла до трьох кількість загиблих від удару 24 квітня. Серед них - дитина.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp







