Безпілотник РФ вдарив по мирних мешканцях під час видачі допомоги на Сумщині

На Сумщині окупанти безпілотником атакували мирних під час видачі гуманітарної допомоги — двоє постраждалих, триває розслідування воєнного злочину.
 |  Автор: Мальцева Ольга
Безпілотник РФ вдарив по мирних мешканцях під час видачі допомоги на Сумщині
Ілюстроване фото / Getty images

У вівторок, 20 травня 2025 року близько 11:00 у селищі Велика Писарівка Охтирського району Сумської області стався жахливий інцидент — окупаційні війська здійснили атаку безпілотним літальним апаратом по місцю видачі гуманітарної допомоги мирним мешканцям. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

За даними слідства, під час обстрілу було поранено двох чоловіків. 57-річного потерпілого госпіталізували для надання кваліфікованої медичної допомоги. Іншому чоловікові, віком 51 рік, було надано медичну допомогу на місці без госпіталізації.

Охтирська окружна прокуратура, спільно з іншими правоохоронними органами, проводить досудове розслідування за фактом вчинення воєнного злочину, передбаченого частиною 1 статті 438 Кримінального кодексу України. Прокурори активно документують наслідки атаки, збирають докази для встановлення всіх обставин та притягнення винних до відповідальності.

Нагадаємо, росіяни 27 разів обстріляли Донеччину: загинув житель Сіверська,. є поранені та руйнування. Протягом минулої доби російські війська здійснили 27 обстрілів населених пунктів Донецької області.

 



Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK