Президент Сербії Александр Вучич вперше з початку війни відвідає Одесу
Президент Сербії Александр Вучич здійснить одноденний візит до України, щоб взяти участь у важливому саміті в Одесі, спрямованому на зміцнення співпраці в регіоні Південно-Східної Європи.
Президент Сербії Александр Вучич 11 червня здійснить свій перший візит до України з початку повномасштабної війни. Цього дня він прибуде до Одеси, повідомляє адміністрація сербського президента.
В рамках одноденного візиту Вучич візьме участь у саміті «Україна — Південно-Східна Європа», що проходитиме в Одесі. Ця подія має на меті посилення регіональної співпраці та обговорення актуальних питань безпеки і розвитку між країнами регіону.
Нагадаємо, Фінляндія викликала російського дипломата через порушення повітряного простору. МЗС Фінляндії викликало тимчасового повіреного Росії через інцидент з порушенням повітряного простору біля міста Порвоо.
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:











