У Мелітополі українська розвідка ліквідувала 5 росгвардійців та знищила станцію супутникового зв’язку
У тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області українська розвідка спільно з представниками руху опору здійснила успішну диверсійну операцію. Внаслідок вибуху було знищено п’ятьох військовослужбовців Росгвардії та станцію супутникового зв’язку, яку окупанти використовували для управління військами. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України у своєму Telegram-каналі.
Згідно з повідомленням ГУР, вибух стався 10 липня 2025 року на території одного з підприємств, яке російські окупанти перетворили на логістичну базу. На цьому об’єкті розміщувалися склади, військова техніка та особовий склад.
За оперативною інформацією, детонація відбулася в момент розвантаження ворожого військового транспорту. У результаті п’ятеро представників Росгвардії загинули на місці.
Крім людських втрат, важливою є також руйнація апаратної станції забезпечення супутниковим зв’язком. Цей об’єкт відігравав ключову роль у координації дій окупаційних військ, зокрема у забезпеченні стабільного зв’язку між командними пунктами.
Нагадаємо, масована атака дронами на Україну в ніч на 11 липня: збито 44 «Shahed», є влучання. У ніч на 11 липня сили оборони України відбили атаку з 79 дронів, знищивши 44 «Shahed». Частина БпЛА досягла цілей, інші подавлені РЕБ.










