Сили оборони відновили контроль у Новомихайлівці

Ворог втратив близько роти особового складу та був змушений перекидати резерви з інших ділянок фронту.
Сили оборони відновили контроль у Новомихайлівці

Підрозділи Головного управління розвідки МО України спільно з бійцями Третьої штурмової бригади провели наступ та вибили російські війська з населеного пункту Новомихайлівка, що на Донеччині. Відео успішної атаки оприлюднила пресслужба ГУР у неділю, 24 серпня.

"Успішну наступальну операцію проведено силами департаменту активних дій ГУР МО України, зокрема підрозділу Артан, і 2-го штурмбату Третьої штурмової бригади. Підрозділи вибили окупантів та відновили контроль над населеним пунктом Новомихайлівка", - уточнили у повідомленні.

Згідно з перехопленнями, операція застала окупантів раптово. Ворог втратив близько роти особового складу та був змушений перекидати резерви з інших ділянок фронту.

"Завдяки злагодженій роботі розвідки, штурмовиків, важкої техніки та БПЛА українські підрозділи поліпшили тактичне положення та посилили оборону смуги на напрямку", - додали у ГУР.

Станом на зараз Новомихайлівка зачищена від росіян та перебуває під повним контролем української армії.

"Наші прапори повертаються туди, де й мають бути", - наголосили у повідомленні.

Раніше Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що Сили оборони контратакували російські війська на Донеччині.

В Росії уражено порт, НПЗ і логістику - Генштаб

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK