Обстріли Харківщини: за добу армія Росії вбила трьох людей

Протягом минулої доби російських ударів зазнали вісім населених пунктів Харківської області.
Обстріли Харківщини: за добу армія Росії вбила трьох людей

На Харківщині впродовж доби внаслідок російських ударів загинули троє людей, шестеро - постраждали. Про це повідомив очільник ОВА Олег Синєгубов у Telegram у п'ятницю, 5 вересня. 
 
"Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали вісім населених пунктів Харківської області. Внаслідок обстрілів троє людей загинули, шестеро - постраждали", - написав він.
 
У с. Хотімля Старосалтівської громади загинули 45-річний і 40-річний чоловіки та 25-річна жінка, постраждали чоловіки 32, 42 і 47 років. У Куп’янську постраждав 60-річний чоловік; у с. Підсереднє Великобурлуцької громади - 28-річний чоловік і 18-річна жінка.
 
У Лозівському районі тривають роботи з відновлення електропостачання після ворожого обстрілу, що стався 3 вересня. Станом на ранок у місті Лозова застосовуються тригодинні підключення абонентів до електромережі, почергово різні райони. У Близнюківській громаді електропостачання відновили повністю.
 
Унаслідок обстрілів пошкоджено чи зруйновано обʼєкти цивільної інфраструктури, зокрема будівлю коледжу у місті Богодухів.
 
Нагадаємо, ввечері 4 вересня під удар Росії потрапили працівники ремонтно-дорожньої служби Харкаівщини.

У результаті російських обстрілів за минулу добу, 4 вересня, в Донецькій області загинули п'ятеро цивільних.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK