Росіяни вбили двох цивільних на Дніпропетровщині

Ворог цілив по Нікопольщині, Марганецькій, Червоногригорівській і Дубовиківській громадах.
Росіяни вбили двох цивільних на Дніпропетровщині

Російські війська атакували два райони Дніпропетровської області. Загинули дві людини та ще дві постраждали, повідомив очільник ОВА Олександр Ганжа в Телеграм вранці в суботу, 9 травня.

"Двоє людей загинули, ще двоє – дістали поранень. Майже 20 разів ворог атакував два райони області артилерією та безпілотниками", – написав він.

Так, на Нікопольщині росіяни цілили по райцентру, Марганецькій й Червоногригорівській громадах. Пошкоджені інфраструктура, кіоск, магазин, кафе, приватні будинки. Загинув 35-річний чоловік. У важкому стані до лікарні доправлена 39-річна жінка. А 31-річний чоловік лікуватиметься амбулаторно.

Також ворог бив по Дубовиківській громаді на Синельниківщині. Там понівечене підприємство та сільськогосподарська техніка. Загинула одна людина.

Нагадаємо, 7 травня внаслідок нічної атаки російських дронів на Дніпро виникла пожежа у житловій багатоповерховці. Тоді постраждала одна людина.

Того ж для росіяни обстріляли символ Запорізької області.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK