Зеленський подякував прем’єру Угорщини за осуд РФ

Москва знову продемонструвала свою загрозу не лише для України, але й для сусідніх держав і всієї Європи, зазначив президент.
Зеленський подякував прем’єру Угорщини за осуд РФ
 
Президент України Володимир Зеленський висловив вдячність прем'єр-міністру Угорщини Петеру Мадяру за засудження чергового нападу Росії на Україну. Про це він повідомив у своєму дописі в Telegram увечері в середу, 13 травня.
 
Він підкреслив важливість заяви прем’єра Угорщини, який засуджує російську агресію.
 
"Важливий меседж засудження російської атаки проти України від Прем’єр-міністра Угорщини Петера Мадяра. Москва знову продемонструвала, що є спільною загрозою не лише для України, а й для сусідніх країн і Європи загалом", - зауважив Зеленський.
 
Президент також зазначив, що атаки тривають, зокрема вже відбувся запуск перших ракет. Він закликав до єдності в протистоянні війні та подякував угорському уряду за рішучу позицію.
 
"Наша спільна позиція важлива для припинення цієї жорстокої війни. Дякую за небайдужість та сильну позицію!", - додав лідер України.
 
Нагадаємо, 13 травня на Закарпатті зафіксували наймасштабнішу атаку дронів від початку російського вторгнення. У відповідь на цей теракт новий уряд Угорщини рішуче засудив дії РФ. Також стало відомо, що Міністерство закордонних справ Угорщини викликало російського посла в Будапешті для пояснень.
 
 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK