Убивцю поліцейського на Хмельниччині ліквідували

Нападника, який застрелив поліцейського та поранив ще одного, ліквідували під час спецоперації.
Убивцю поліцейського на Хмельниччині ліквідували


Поліцейські Хмельниччини ліквідували стрільця, який після розстрілу правоохоронця втік у лісосмугу та продовжив чинити смертельну загрозу для оточуючих. Про це повідомив глава Національної поліції України Іван Вигівський в Facebook у п'ятницю, 15 травня.

"Втікаючи, він кинув гранату у бік лісників, які рухались на авто. На щастя, вони не постраждали. Йому було вже байдуже, кого позбавляти життя. У якусь хвилину рішення не вчиняти порушень через те, що позбавлений права керування авто, перетворилося у рішення вбивати", - написав він.

За словами Вигівського, на пошуки злочинця направили спецпризначенців поліції. Коли нападник побачив бронеавтомобіль поліцейських, він знову почав стріляти. Поліціянти ліквідували стрільця.
 

Нагадаємо, вдень 15 травня у селі Терлівка Хмельницької області чоловік напав на поліцейських під час перевірки документів, вбивши одного і поранивши іншого правоохоронця. Він утік з місця злочину.

Внаслідок стрілянини загинув капітан поліції Сергій Чорний та поранений старший лейтенант поліції Владислав Сандецький.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK