Убивцю поліцейського на Хмельниччині ліквідували
Поліцейські Хмельниччини ліквідували стрільця, який після розстрілу правоохоронця втік у лісосмугу та продовжив чинити смертельну загрозу для оточуючих. Про це повідомив глава Національної поліції України Іван Вигівський в Facebook у п'ятницю, 15 травня.
"Втікаючи, він кинув гранату у бік лісників, які рухались на авто. На щастя, вони не постраждали. Йому було вже байдуже, кого позбавляти життя. У якусь хвилину рішення не вчиняти порушень через те, що позбавлений права керування авто, перетворилося у рішення вбивати", - написав він.
Дивіться фото: Убивцю поліцейського на Хмельниччині ліквідували
Нагадаємо, вдень 15 травня у селі Терлівка Хмельницької області чоловік напав на поліцейських під час перевірки документів, вбивши одного і поранивши іншого правоохоронця. Він утік з місця злочину.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp







